سیاست کاری طاووس لیستینگ مانند سایت های دایرکتوری مشاغل رایگان نمی باشد،  در این نوع سایت ها تمرکز بر فروش آگهی های تبلیغاتی است، و تنها نام و شماره تماس و آدرس مشاغل را به صورت رایگان اما در صفحات شلوغ و در میان تبلیغات قرار میگیرند و امکانات بیشتری برای لیستینگ های رایگان وجود ندارد. 
اما طاووس لیستینگ یک صفحه مستقل برای هر کدام از لیستینگ های خود اختصاص میدهد که در این صفحه، کلیه امکانات یک وبسایت حرفه ای، سئوی پیشرفته و امکانات دیگری همچون قابلیت تماس تلفنی با یک اشاره، فرم تماس مستقیم و امکان سوال و جواب با مشتری، امکان ویرایش اطلاعات توسط صاحب لیسیتنگ، اضافه کردن گالری عکس و نمونه کارها و لایسنس ها و مدارک و جوایز و… ، دریافت نظرات و توصیه نامه و امتیاز از جانب مشتریان و بازدیدکنندگان که هرچه بیشتر در افزایش اعتبار بیزینس و بالا رفتن رتبه آن در جستجوی های گوگل کمک می کند، و بسیاری امکانات دیگر را در اختیار صاحبان بیزینس ها می گذارد. بیشتر بدانید.
لذا برای ایجاد لیستینگ، از صاحبان بیزینس ها / مشاغل دعوت می شود پس از بررسی امکانات سایت، بنا به نیاز خود از میان پکیج های موجود یکی را انتخاب کرده و لیستینگ خود را در سایت ثبت نمایند.  طاووس لیستینگ نهایت تلاش خود را کرده است که هموطنان عزیز با مناسب ترین هزینه، از بهترین مزایا و نتایج بهره مند باشند.

لطفا برای اطلاع کامل از نحوه اضافه کردن لیستینگ در وبسایت، این لینک را مطالعه نمایید.

طاووس لیستینگ ممکن است به صورت پیش فرض تعدادی بیزینس را بنا به انتخاب خود در وبسایت وارد کرده باشد. در این صورت تنها اطلاعاتی که به صورت پیش فرض وارد می شوند شامل نام بیزینس، یک شماره تماس و آدرس می باشد. که همگی این اطلاعات از منابع عموی و قابل کپی و برداشت گرفته شده است. و به صورت موقت و با تاریخ مصرف در وبسایت وارد می شوند. طاووس لیستینگ به زودی با همه این بیزینس ها تماس حاصل کرده و از آنها برای دریافت مالکیت صفحه خود دعوت خواهد کرد.
ضمن اینکه عزیزانی که تمایل نداشته باشند لیستینگ آنها در وبسایت وجود داشته باشد، به سادگی می توانند با طاووس لیستینگ تماس حاصل کرده و درخواست حذف لیستینگ خود را بدهند.

برای کسب اطلاعات کامل، مطلب مربوطه را در این لینک مطالعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مطلب مربوطه را در این لینک مطالعه نمایید.

شما به عنوان کاربر، عضو مهمی از خانواده طاووس لیستینگ محسوب می شوید. شما از طریق پروفایل خود می توانید اطلاعاتی که در مورد لیستینگ خود وارد کرده اید مدیریت، ویرایش و به روز رسانی کنید. این اطلاعات می تواند شامل، توضیحات، تماس، لینک ها، آلبوم عکس های، عکس پروفایل و دیگر اطلاعات مربوط به بیزینس شما باشد. همچنین در صفحه پروفایل خود می توانید نظرات داده شده در مورد بیزینس شما را بررسی کرده و پاسخگویی کنید. به روزرسانی وتکمیل پروفایل و نیز پاسخ گویی به مشتریان می تواند به شما کمک کند که حضور آنلاین خود را بهینه کرده و اعتبار خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنید.

ما از همه کاربران خود دعوت می کنیم که نظرات مثبت و یا  حتی کمتر مثبت خود، توصیه ها و نیز تجربیات واقعی خود را درخصوص بیزینس ها ثبت کرده و دیگران را نیز از این تجربیات مفید بهره مند سازند. ضمن اینکه استراتژی کاری ما در طاووس لیستینگ به گونه ایست که نظراتی که بر مبنای تجربه واقعی و صادقانه نبوده و مصداق حقیقی نداشته، و یا جهت گیری خاصی داشته و یا حاوی مطالب توهین آمیز یا تهدید آمیز و جملات نامناسب باشند حذف خواهند شد.

خیر. هر کاربر تنها می تواند یک نظر برای یک بیزینس ثبت نماید. استراتژی کاری ما در طاووس لیستینگ به گونه ایست که نظرات اسپم و یا جعلی حذف خواهند شد.

ما نظرات را ، چه مثبت و چه منفی از وبسایت پاک نخواهیم کرد مگر آنکه:

>> کاربری که نظر را ثبت کرده شخصا با ما تماس گرفته و درخواست حذف آنرا داشته باشد.

>> نظر متعلق به موضوع حل اختلاف بوده و اختلاف مابین حل شده باشد.

>> طاووس لیستینگ مجاب شود که نظر داده شده صادقانه نبوده و جعلی و همراه با جهت گیری خاص بوده باشد.

برای اطلاع رسانی در خصوص این موارد با ما از طریق ایمیل info@tavooslisting.com در تماس باشید.

اسپم به هر نوع نظری گفته می شود که تصویری غیر صادقانه و غیر واقعی از بیزینس مورد نظر را ارائه کند و یا اصلا ارتباطی به بیزنس مورد نظر نداشته باشد . به عنوان مثال تبلیغ یک بیزینس دیگر باشد. همچنین، چنانچه به نظر برسد که از جانب بیزینس رقیب و یا پرسنل آن باشد، طاووس لیستینگ اجازه آنرا دارد که نظر مربوطه را حذف نماید. همچنین این مورد شامل نظرات غیر صادقانه و یا حاوی موارد اخلاقی و توهین آمیز در خصوص رقبا نیز خواهد شد.

در صورت مواجه با چنین موردی با ما از طریق ایمیل info@tavooslisting.com در تماس باشید.

نظرات به ترتیب تاریخ آن ها نمایش داده می شوند.

طاووس لیستینک از ارائه اطلاعات شخصی کاربران خود معذور است.

در صورت مواجه با چنین موردی به ما از طریق ایمیل info@tavooslisting.com اطلاع رسانی کنید، و آدرس صفحه لیستینگ خود و نام کاربری شخص نظر دهنده و نظر ثبت شده از جانب او و توضیحات مربوطه را ارسال نمایید. چنانچه طاووس لیستینگ مجاب شود که نظر داده شده صادقانه نبوده و جعلی و همراه با جهت گیری خاص از جانب بیزینس رقیب بوده باشد، آن را حذف خواهد کرد.

استراتژی کاری طاووس لیستینگ بر این اساس است که صاحبان بیزینس ها شخصا صفحه لیستینگ خود را ثبت می کنند و لذا نظارت کامل بر صحت اطلاعات ورودی خود و امکان مدیریت آنها را دارند. اما چنانچه بیزینس شما از قبل توسط طاووس لیستنیگ وارد شده باشد، توجه به موارد زیر در این خصوص ضروریست،

>> اول اینکه طاووس لیستینگ از اطلاعاتی که در منابع عمومی و با اجازه کپی وجود داشته استفاده کرده است و لذا مسئولیتی در خصوص صحت آن ها ندارد.

>> دوم اینکه لیستینگ شما در این شرایط به صورت موقت در طاووس لیستینگ وارد شده و تاریخ انقضا دارد.

>> سوم اینکه طاووس لیستینگ از شما دعوت می کند که با دریافت مالکیت صفحه لیستینگ خود در وبسایت، مدیریت آن را در دست گرفته و از امکانات بی نظیر این وبسایت بهره مند شوید.

برای اطلاع از نحوه دریافت مالکیت صفحه اینجا کلیک کنید.

ترتیب قرارگیری بیزینس ها در نتایج جستجو، در درجه اول بر مبنای عبارت جستجو شده و نیز مکان آن ها با توجه به مکان جستجو شده می باشد، ضمن اینکه اصولا چندین فاکتور در ترتیب قرارگیری بیزینس ها در نتایج جسنجو موثر هستند . از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

>> صفحه لیستینگ/بیزینس توسط صاحب آن "ویژه" شده باشد.

>> نظرات داده شده در خصوص بیزینس و نیز رتبه داده شده به آن از جانب کاربران

>> مطالب و محتویات وارد شده در صفحه لیستینگ آن و...

به همین منظور به صاحبان بیزینس ها توصیه میشود از مشتریان خود دعوت کنند که حتما صفحه لیستینگ آنها را در طاووس لیستینگ Review و امتیازدهی کنند، و نیز حتما صفحه لیستینگ خود را با اطلاعات کامل و به روز در معرض نمایش بگذارند.

بله، در همه شرایط بیزینس ویژه و یا اسپانسر ها در اولویت جستجوها نمایش داده می شوند.

در حال حاضر طاووس لیستینگ در شهرهای تورنتو، مونترال، ونکوور و کلگری کانادا فعال می باشد. ضمن اینکه در نظر دارد در راستای توسعه خدمات خود مکان های بیشتری را در سرتاسر دنیا به مجموعه خود اضافه کند، که این مطلب به زودی در وبسایت طاووس لیستینگ اطلاع رسانی خواهد شد.

طاووس لیستینگ از ارائه و فروش اطلاعات خصوصی کابران خود معذور می باشد.

بله، این موارد تحت عنوان بیزینس ویژه و یا اسپانسر نمایش داده می شوند.

برای دریافت اطلاعات کامل در این خصوص این لینک را کلیک کنید.