به اشتراک بگذارید

مهمترین نکته در  بازاریابی آنلاین این است که هر چه بیشتر اعلام وجود کنید بیشتر دیده شوید تا بتوانید در رقابت با دیگران پیرو باشید.  

امروزه، تقریبا همه بیزینس ها سعی دارند هر چه بیشتر از رقبای خود مشتریان بالقوه ای که در فضای آنلاین در حال گشت و گذار و جستجو و تحقیق هستند را به سمت خود جذب کنند. علاوه بر اانواع تبلیغات بازاریابی و کمپین های آنلاین، ثبت بیزینس شما در وبسایت های لیستینگ محلی روش بسیار موثری برای در معرض دید قرار گرفتن است. در واقع این روش، راهی موثر و مقرون به صرفه برای تبلیغ بیزینس شما می باشد.

بنا به آمارمنتشر شده ،31 درصد از کاربران،  که قالبا افراد حرفه ای از جمله آژانس های SEM مشاوران می باشند، استفاده از دایرکتوری ها و وبسایتهای لیستینگ محلی را برای تقویت سئو  – که اولین و مهمترین ابزار برای بالا رفتن رتبه شما در موتورهای جستجو و بالطبع دیده شدن شما در فضای بسیار شلوغ و شدیدا رقابتی آنلاین می باشد – در استراتژی کار خود قرار می دهند.

بعضی اوقات، افراد، صاحبان بیزینس ها و مشاغل خدماتی، توانایی و مفید بودن این لیستینگ ها محلی را دست کم میگیرند. و حال آنکه این وبسایت ها به کاربران این امکان را می دهند که به سرعت بیزینس یا خدمات مورد نظر خود را جستجو کنند و بیابند. در واقع بنا به آمار، از هر 10 کاربر 8 نفر در وبسایت های لیستینگ به دنبال بیزینس و خدمات مورد نظر خود می گردند. همچون دیگر فعالیت ها در زمینه مارکتینگ و بازاریابی، وبسایت های لیستینگ مشاغل، می توانند حضور آنلاین شما را تقویت کرده و به شما کمک کنند که در فضای آنلاین بیشتر دیده بشوید.

در اینجا به بخشی از فواید و مزایای معرفی و ثبت بیزینس شما در وبسایت های لیستینگ ، اشاره می کنیم:

1 – بیشتر دیده می شوید

همانطور که قبلا گفته شد، بسیاری از مشتریان بلاقوه شما به اینترنت دسترسی دارند و از طریق اینترنت در خصوص امکانات موجود در همسایگی خود را جستجو می کنند و در خصوص محل زندگی خود کسب اطلاعات می کنند.  شما با در نظر داشتن این موضوع، قادر خواهید بود به راحتی به این تعداد قابل توجه از مردم دسترسی پیدا کنید. لذا، کاملا منطقی ست که بیزینس خود را در اینگونه وبسایت های ثبت کنید تا بتوانید با مشتری هایی که به صورت آنلاین، بر اساس نوع خدمات و مکانی که انتخاب می کنند،  شما را جستجو می کنند ارتباط برقرار کنید.

به علاوه، با ثبت کردن بیزینس خود در این گونه لیستینگ ها، شانس و امکان دیده شدن شما را توسط افراد مختلف افزایش می دهد. چرا که مردم شما را ور مرور گر ها و وبسایت های مختلف جستجو می کنند.

2 – در دسترس هستید

با افزایش حضور آنلاین شما، مردم می توانند به راحتی درباره شما شناخت پیدا کرده و به اطلاعات تماس شما درسترسی داشته باشند.  و بدین ترتیب قادر خواهند بود هر زمان که به خدمات یا راهنمایی و مشاوره شما لازم داشته باشند، بی درنگ با شما تماس بگیرند.

3 – برند خود را توسعه می دهید

برندینگ تنها متعلق به شرکت های بزرگی مثل کوکا کولا وپپسی و امثالهم نیست، بلکه بیزینس شما هم نیاز به برندینگ دارد. در حیطه شغلی شما، رقیبان بسیاری وجود دارند که شما برای ادامه فعالیت نیاز دارید از آنها جلو بزنید و با ایشان رقابت هوشمندانه و استراتژیک داشته باشید. با ثبت بیزینس خود در وبسایت های لیستینگ، شما توسط مردم یا بهتر بگوییم مشتری های بلاقوه آنلاین، کشف می شوید. علاوه بر اینکه، هر نظری که راجع به شما داده می شود (Review) می تواند در ایجاد یک تصویر مثبت از بیزینس شما بسیار موثر باشد.  حتی اگر نظرات منفی و انتقادات نامطلوبی دریافت کردید، اتفاقا می توانید از آن بهره جسته تا آنجا که مشتری های ناراضی را به مدافعان برند خود مبدل کنید.

4 – اطلاعات جامع و صحیح از بیزینس خود در اختیار می گذارید

ثبت کردن بیزینس شما این امکان را در اختیار مشتریان بلاقوه قرار میدهد که به کلیه اطلاعات مربوط به بیزینس شما اعم از خدماتی که ارائه می دهید، ساعات کار شما، لینک به وب سایت شما، آپدیت ها و به روز رسانی های مهم، تخفیفات و پیشنهادات ویژه و رویدادها و غیره، گالری عکس، و نظرات و رضایت نامه های مشتری های پیشین و جدید شما دسترسی داشته باشند.

کاربران به راحتی می توانند با کلیک بر روی لینک وب سایت شما اطلاعات جامعی در خصوص شما حاصل کنند. و این بهترین روش برای شناساندن بیزینس شما و در دست گذاشتن اطلاعات درست و صحیح در خصوص آن می باشد. برای بیزینس های نوپا این بهترین روش برای تبلیغ  و افزایش مشتری می باشد.

جالب است بدانید که 60% از بیزینس های محلی حتی شماره تماس درستی در وبسایت خود ندارند. لذا در دست گذاشتن اطلاعات صحیح و به روز می تواند مشتری های کلیه آن بیزینس ها را به سمت شما روانه کند.

5 – یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه می باشد

بر خلاف دیگر روش های تبلیغاتی، وبسایت های لیستینگ خدمات جامع و متنوعی همچون سئوی حرفه ای و امکانات رویو ونقد و بررسی را برای بیزینس شما فراهم می آورند. و نیز به طور همزمان، ایجاد ارتباط موثر و مفید را برای شما میسر می سازند.  جالب است بدانید در سال 2017 تعداد افرادی که بیزینس ها محلی و نزدیک خود را (Near Me) جستجو کرده اند، نسبت به سال گذشته دوبرابر شده است و این امکانیست که در وبسایت های لیستینگ می توان از آن بهره جست.

وبسایت های لیستینگ های به بیزینس ها این امکان را می دهند که با در عرض مدت کوتاهی به طیف گسترده ای از مخاطبان خاص خود دسترسی پیدا کنند و به طبع شکی نیست که عضویت در این سایت ها به افزایش مشتری و افزایش درآمد کمک به سزایی خواهد داشت.

برای ثبت بیزینس خود در وبسایت طاووس لیستینگ اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر بدهید.