به اشتراک بگذارید

اگر فعلا در فکر هزینه برای یک وبسایت حرفه ای و گران قیمت نیستید، به جای یک وبسایت ارزان و ناکارآمد با امکانات محدود، بیزینس و خدمات خود را در طاووس لیستینگ اضافه کنید.

و اما چرا :

 

  • شما در صفحه خود در طاووس لیستینگ از بسیاری امکانات همچون، مسیجینگ، فرم تماس، امکان دریافت نظرات و توصیه نامه ها (Review) و رتبه که بسیار در ایجاد اعتماد نسبت به شما در بین کاربران و مشتریان و هم در بالارفتن رتبه یا Ranking شما درگوگل و …اهمیت دارد، و نیز امکان به اشتراک گذاردن اطلاعات در شبکه های اجتماعی، و نمایش آدرس در گوگل مپ و امکان وصل شدن به آن تنها با یک اشاره که این ویژگی برای کاربران با تلفن همراه فوق العاده است، و امکان اضافه کردن عکس پروفایل و گالری عکس و آپلود مدارک و لایسنس ها و تقدیرنامه ها و جوایز و …و هم امکان داشتن یک صفحه ریسپانسیو و واکنش گرا که در همه صفحات نمایش چه در دسکتاپ و لپ تاپ جه در تبلت و چه در انواع گوشی های موبایل به درستی نمایش داده می شوند، برخوردار خواهید بود. و خوب است بدانید که اکثر وبسایت های موجود بسیاری از این امکانات به خصوص واکنش گرا بودن را، با وجود اینکه آمار گویای آنست که به صورت جهانی 50% مردم و در اروپا و آمریکا بیش از 70% مردم با گوشی همراه وارد مرورگرها و صفحات وبسایت می شوند، هنوز ندارند. و این نشانگر اهمیت درست نمایش داده شدن اطلاعات صفحه وب در این دستگاه ها می باشد و در صورت عدم رعایت باعث از دست رفتن مشتری و نهایتا به ضرر شما خواهد شد.

 

  • صفحات لیستینگ شما در طاووس لیستینگ، به همان علت که ماهیت وبسایتهای دایرکتوری بیزینس مشابه همچون Yelp  و امثالهم می باشد، دارای سئو بسیار قوی می باشند. لذا با امکاناتی که برای شما فراهم شده، رتبه و جایگاه صفحه شما که محتوی نام شما و نام بیزینس شما و شرح خدمات و غیره هست در موتورهای جستجو بسیار بالا رفته و شما نسبت به رقبا بهتر دیده میشوید. و این در حالیست که وبسایت های معمولی و ارزان قیمت معمولا فاقد این ویژگی هستند. شما می توایند به سادگی این موضوع را تحقیق کنید. با یک جستجوی ساده این نوع وبسایت ها در گوگل، نه تنها با جستجوی نوع خدمات بلکه حتی با جستجوی نام آن به طور مشخص، سایت شما پیدا نمی شود. و این در واقع اتلاف مسلم هزینه برای نگه داشتن یک چنین وبسایت ناکارآمدی خواهد بود.

 

  • شما از یک صفحه وب داینامیک برخوردار خواهید بود. این بدان معناست که با داشتن مشخصات کاربری، می توانید وارد پروفایل خود شده و در اسرع وقت صفحه لیستینگ خود را مدیریت کرده و اطلاعات خود را ویرایش و به روز رسانی کنید. در حالیکه در یک وبسایت ارزن قیمت که عموما استاتیک می باشد شما قادر به ویرایش و آپدیت اطلاعات نیستید و هر بار می بایست برای هر تغییری با صرف هزینه و وقت از شرکت های طراح وبسایت تقاضا کنید.

 

  • در صورتی که کاربران برای شخص یا بیزینس یا خدمات خاصی جستجو کنند، لیستینگ شما نیز در صورت ویژه بودن، این شانس را دارد که در کنار نتایج جستجو قرار گرفته و بدین صورت شانس بالاتری نسبت به رقبا برای دیده شدن و انتخاب شدن از جانب مشتریان خواهید داشت. در حالیکه در وبسایت شخصی این امکان برای شما میسر نمی باشد. برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

 

  • یک امکان بسیار ویژه و منحصر به فرد طاووس لیستینگ نسبت به هر وبسایت ایرانی بیزینس دایرکتوری دیگری، امکان ارائه آنلاین کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه برای مشتریان شما از طریق صفحه لیستینگ شما در سایت می باشد. که این خود گام بزرگی برای معرفی بهینه بیزینس و خدمات شما و افزایش هر چه بیشتر مشتریان شما خواهد بود. بیشتر بدانید…

 

  • با ایجاد صفحه بیزینس خود در طاووس لیستینگ شما قطعا از نظر هزینه ای برنده خواهید بود. چرا که ساخت هرگونه وبسایتی علاوه بر هزینه اولیه طراحی و ساخت، شامل هزینه های ماهیانه و سالیانه اشتراک دامنه و هاست و هزینه های آپدیت و ویرایش مطالب در صورت نیاز و هزینه های پشتیبانی و نگهداری و.. میشود. در حالیکه با عضویت در طاووس لیستینگ و اشتراک در یکی از پکیج های آن با هزینه بسیار اندکی به صورت ماهیانه علاوه بر تمامی امکانات بالا، از پزداخت هرگونه هزینه اضافی دیگری معاف خواهید بود. ضمن اینکه خدمات پشتیبانی 24 ساعته ما کاملا رایگان در اختیار مشتریان گرامی می باشد.

 

و البته بسیاری خدمات و امکانات دیگر مانند ارائه آمار و استاتیک عملکرد آنلاین شما و بازدیدکنندگان شما با استفاده از نمودارهای آماری، برگزاری کمپین و مسابقه و قرعه کشی و ارائه امتیاز به کاربران فعال و… که همگی باعث افزایش مشتری برای شما خواهند شد. با ما باشید…

برای اطلاع از انواع پکیج ها، اینجا کلیک کنید.

برای اضافه کردن لیستینگ/بیزینس خود در طاووس لیستینگ، اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر بدهید.